Andrzejki

Dnia 24 listopada społeczność naszej szkoły obchodziła andrzejki. Według tradycji wigilia św. Andrzeja była nocą magiczną, kiedy można było poznać swoją przyszłość. W tym roku, przy współpracy z uczniami Samorządu Szkolnego, młodzież mogła z przymrużeniem oka poznać swoje przyszłe zawody, koleje losu wywróżone z wosku czy pozytywne prognozy zamknięte w ciasteczkach. Przedstawiciele  klas IV – VIII zadbali o najdrobniejsze szczegóły i z ogromnym zaangażowaniem zorganizowali atrakcje, do których ustawiały się długie kolejki. Uczniowie klas 0 – III rano uczestniczyli w zabawach klasowych, natomiast na czwartej i piątej  godzinie lekcyjnej udali się do głównego miejsca andrzejkowych wróżb. Bardzo duże zainteresowanie wykazywali również koledzy i koleżanki z klas 4-8, którzy mogli powróżyć sobie w czasie przerw, a o godzinie piętnastej bawili się już razem na szkolnej dyskotece. Była to pierwsza od trzech lat zorganizowana impreza taneczna, toteż wszyscy bawili się wyśmienicie w radosnej i pełnej życia atmosferze. Z dobrymi wieściami, nadziejami na przyszłość i najlepszymi przewidywaniami młodzież naszej szkoły czeka już na przyszłoroczne andrzejki.