Uczniowie podczas walentynek

Walentynki

Walentynki

W dniu 14 lutego 2023 roku, zgodnie z uwielbianą przez młodzież tradycją, w naszej szkole obchodziliśmy walentynki. Ten wywodzący się ze starożytnego Rzymu zwyczaj, którego patronem jest chrześcijański męczennik, św. Walenty, jest doskonałą okazją do sprawienia przyjemności osobie, którą kochamy czy darzymy sympatią. Uczniowie naszej szkoły, jak co roku, obdarowali się kartkami okolicznościowymi oraz drobnymi upominkami. Na korytarzach umieszczone były skrzynki, do których można było wrzucać pocztę walentynkową, a ta następnie była  przekazywana członkom Samorządu Uczniowskiego i z ich pomocą trafiała do adresatów w poszczególnych klasach. Na podziękowanie i szczególne wyrazy uznania zasługują panie bibliotekarki, które z powyższej okazji wykonały piękną dekorację tematyczną. W czwartek, dnia 16 lutego,  za zgodą pana dyrektora, na wniosek przewodniczącej i wiceprzewodniczącej Samorządu Uczniowskiego, odbyła się dyskoteka, na której cała społeczność szkoły bawiła się wyśmienicie. Pamiętajmy, by okazywać sympatię i życzliwość nie tylko 14 lutego, ale przez cały rok! 

Anna Sobocińska

Nasze Dane Adresowe

Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Rajgrodzie

ul. Stanki 14 19-206 Rajgród
nr tel: 86 272-14-16
e-mail: zsp@umrajgrod.pl
e-mail: zsp@um.rajgrod.wrotapodlasia.pl

Przedszkole w Rajgrodzie

ul. Franciszka Zabielskiego 6, 19-206 Rajgród
nr tel: 86 272 31 69
e-mail: zsp@umrajgrod.pl

%d bloggers like this: