pilka_nozna

Wakacyjna Liga Piłki Nożnej

pilka_noznaW rozegranej w dniach od 14 do 28 lipca wakacyjnej lidze piłki nożnej szkół gimnazjalnych organizowanej przez MOSiR Grajewo dobrze spisała się drużyna UKS-u Rajgród reprezentująca naszą szkołę, która zajęła II miejsce. W trzech turniejach tych rozgrywek podopieczni Andrzeja Graczewskiego wygrali 4 spotkania, 1 zremisowali i doznali 2 porażek. Najlepszym strzelcem ligi z 17 bramkami został Artur Stryjecki. Drużyna UKS-u w tych rozgrywkach grała w składzie: Arkadiusz Prostko, Przemysław Zieliński, Paweł Piotrowski, Dawid Bogdzio, Marcin Zawadzki, Kamil Stryjecki, Artur Stryjecki, Patryk Trypus, Patryk Citkowski.