Wielki sukces w sztafetowych biegach przełajowych!

Wielki sukces w sztafetowych biegach przełajowych!

W rozegranym 7 października 2017 r. w Nowogrodzie Półfinale Województwa Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych wielki sukces odniosła drużyna chłopców reprezentująca nasza szkołę, która w stawce 17 szkół zwyciężyła w zawodach. Jest to pierwsze w historii szkoły (szkoły podstawowej i gimnazjum) zwycięstwo i jednocześnie awans do finały wojewódzkiego w sztafetowych biegach przełajowych. W składzie zwycięskiej sztafety biegali: Szymon Kuczyński, Mateusz Godlewski, Mateusz Mróz, Arkadiusz Muczyński, Hubert Litwinko, Dawid Sut, Dawid Jaworowski, Bartosz Jurak, Damian Gąsiewski, Patryk Bukowski, Marcin Kupis (rezerwowy), Mateusz Święszkowski (rezerwowy) opiekun Andrzej Graczewski. Duże brawa za zaangażowanie, ambicję, wole walki należą się każdemu uczestnikowi tych  biegów. Awans do finału wojewódzkiego przed zawodami wydawał się nieosiągalnym marzeniem a po zawodach stał się faktem. Pozostałe reprezentujące nasza szkołę w tych zawodach dwie drużyny: dziewcząt rywalizujących w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej i chłopców rywalizującej w Igrzyskach Dzieci uplasowały się w środku rywalizującej stawki szkół. Gratulujemy i życzymy udanego startu w finale województwa.

Nasze Dane Adresowe

Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Rajgrodzie

ul. Stanki 14 19-206 Rajgród
nr tel: 86 272-14-16
e-mail: zsp@umrajgrod.pl
e-mail: zsp@um.rajgrod.wrotapodlasia.pl

Przedszkole w Rajgrodzie

ul. Franciszka Zabielskiego 6, 19-206 Rajgród
nr tel: 86 272 31 69
e-mail: zsp@umrajgrod.pl

%d bloggers like this: