Dzień Pluszowego Misia

W piątek 24 listopada 2023 r. dzieci z grup przedszkolnych „Jeżyki” i „Tygryski” odwiedziły Bibliotekę Publiczną w Rajgrodzie. Korzystając z zaproszenia pani dyrektor i pracownika biblioteki świętowaliśmy w niej Dzień Pluszowego Misia. Na przedszkolaków czekał szereg zabaw przygotowanych i prowadzonych przez sympatyczne animatorki z „Pióropusza”. Uciekający miś, podróż z misiami, wyścigi po miodek, tańce z misiami – to tylko niektóre z aktywności, w których bardzo chętnie uczestniczyli najmłodsi. Przygotowane atrakcje sprawiły dzieciom wiele radości oraz wzbudziły w nich wiele pozytywnych emocji. Miłą niespodzianką od gospodarzy spotkania był słodki upominek oraz drewniany miś na piku. Na zakończenie naszej wizyty wręczyliśmy podziękowanie za zaproszenie do świętowania Światowego Dnia Pluszowego Misia w bibliotece.

Bawiliśmy się świetnie! Jeszcze raz dziękujemy!