Tropico

Andrzejkowy wyjazd do sali zabaw

W poniedziałek 27 listopada odbył się wyjazd do sali zabaw Tropico w Ełku. Przedszkolaki z grup „Tygryski”, „Jeżyki” oraz ,,Kotki” wybrały się do do niej, aby się wspólnie bawić w andrzejkowym nastroju. Dzieci z ogromnym entuzjazmem i dużą dawką energii korzystały z dostępnych w sali sprzętów: tuneli, labiryntów z przeszkodami, basenów z kulkami, zjeżdżalni, ścianki wspinaczkowej itd. Dodatkowych wrażeń dostarczyły najmłodszym magiczne czary, tym bardziej, iż dzieci mogły bezpośrednio w nich uczestniczyć. Pełniły rolę asystentów czarodziejki. Prawie trzygodzinna zabawa minęła bardzo szybko. Przedszkolaki z uśmiechem i śpiewem na ustach wróciły do przedszkola i szkoły. Niektórzy, zmęczeni nadmiarem wrażeń, podczas podróży powrotnej ucięli sobie krótką drzemkę.