Przystań Mikołaja

Wizyta w Przystani Świętego Mikołaja

Dzieci z zerówki odwiedziły Przystań Św. Mikołaja w Pięknej Górze na Mazurach. Już przy wejściu czekał na nie uśmiechnięty elf, który zabrał je do komnat gospodarza. Dzieci poznały tam tajemnice swojego ulubionego Świętego doznając przy tym niesamowitych przeżyć. Jedną z wielu takich magicznych chwil było przechodzenie przez komin. Nie wiele mniej emocji sześciolatki przeżyły na torze saneczkowym, w tunelu laserowym czy podczas oglądania bajki edukacyjnej w igloo. Dużo pracy i zapału dzieci włożyły też w tworzenie ozdób świątecznych. Jednak najwięcej emocji było podczas spotkania ze Św. Mikołajem. Sympatyczny brodacz z uwagą wysłuchał swoich gości oraz za pomocą grzecznościomierza sprawdził, czy zasłużyli oni na gwiazdkowy prezent. W drodze powrotnej dzieci zajechały na posiłek do McDonalda. Po całym dniu pełnym wrażeń i emocji wróciły szczęśliwe do domu.

Katarzyna Wójcicka