Dzień pizzy

Warsztaty kulinarne z KGW „Rajgrodzkie Babeczki”

Na 9 lutego przypada Międzynarodowy Dzień Pizzy. Z tej okazji w piątek 09.02.2024 r. dzieci z grup „Tygryski” i „Jeżyki” udały się do Domu Kultury w Rajgrodzie. Tam serdecznie powitały nas panie z Koła Gospodyń Wiejskich „Rajgrodzkie Babeczki”. W pomieszczeniu Koła odbyły się warsztaty kulinarne, podczas których przedszkolaki wykonywały pizzerinki. Najmłodsi z zapałem rozwałkowywali ciasto oraz układali na nim ulubione składniki. Była to doskonała zabawa rozwijająca też ich małe palce. Później mini – pizze powędrowały do piekarnika, a czas oczekiwania umiliły zabawy muzyczno – ruchowe. Po degustacji na dzieci czekały niespodzianki przygotowane przez „Rajgrodzkie Babeczki” – przypinki „Dzień Pizzy” oraz słodki upominek. Na zakończenie na ręce pani Ani wręczyliśmy podziękowanie i wróciliśmy do przedszkola. To był niezwykle smakowity dzień!

Paniom z KGW „Rajgrodzkie Babeczki” jeszcze raz dziękujemy za pomoc w organizacji warsztatów.