Biegi przełajowe

Udany start w półfinale wojewódzkim

Udany start w półfinale wojewódzkim

Dnia 7 października 2023 r. uczniowie naszej szkoły z klas 7-8 bardzo dobrze zaprezentowali się w półfinale sztafetowych biegów przełajowych. Sześcioosobowa reprezentacja szkoły rywalizowała na trasach biegowych przygotowanych w Nowogrodzie. Uczniowie zajęli 7 miejsce i byli o krok od finału wojewódzkiego. Pogoda dopisywała, a po ciężkim, bo kilometrowym biegu każdy – uczniowie mieli możliwość uzupełnić kalorie w McDonald’s.

Oby więcej takich sukcesów naszych uczniów. Opiekun Kamil Bąk

Nasze Dane Adresowe

Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Rajgrodzie

ul. Stanki 14 19-206 Rajgród
nr tel: 86 272-14-16
e-mail: zsp@umrajgrod.pl
e-mail: zsp@um.rajgrod.wrotapodlasia.pl

Przedszkole w Rajgrodzie

ul. Franciszka Zabielskiego 6, 19-206 Rajgród
nr tel: 86 272 31 69
e-mail: zsp@umrajgrod.pl

%d bloggers like this: