Dzień Postaci z Bajek w grupach 5,6 latków

Dzień Postaci z Bajek

Dzień Postaci z Bajek

7 listopada sale 5 i 6 latków zmieniły się w baśniową krainę. A to wszystko za sprawą postaci z bajek, w które wcieliły się dzieci. Wśród nich można było spotkać Elzę, Myszkę Miki, Śnieżkę, Spider-Mana i wiele, wiele innych.
Każda grupa zorganizowała zabawy wymagające wykazania się znajomością treści bajek. Na dzieci czekało wiele wyzwań: zagadki, zabawy ruchowe, zabawy z chustą animacyjną, foto budka z Kubusiem Puchatkiem. Dzieci zostały zaproszone również na bal Królewski. Jednak, żeby dostać się do zamku, musiały przejść przez trudną drogę i pokonać różne przeszkody, między innymi przejść przez jaskinię smoka, przejść po kamykach otoczonych lawą, przenieść ogromną kulę śnieżną, pokonać wysokie skały i na koniec dostać się do księżniczki ukrytej w zamku. Na zakończenie odbył się „Królewski poczęstunek” i wręczenie pamiątkowych dyplomów.

Bajkowe postacie sprawiają, że świat dziecka staje się wesoły, radosny i kolorowy. Dzieci przeniosły się w świat fantazji i zamieniły się w swoich własnych bohaterów.

Nasze Dane Adresowe

Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Rajgrodzie

ul. Stanki 14 19-206 Rajgród
nr tel: 86 272-14-16
e-mail: zsp@umrajgrod.pl
e-mail: zsp@um.rajgrod.wrotapodlasia.pl

Przedszkole w Rajgrodzie

ul. Franciszka Zabielskiego 6, 19-206 Rajgród
nr tel: 86 272 31 69
e-mail: zsp@umrajgrod.pl

%d bloggers like this: