Kotki w bibliotece

Wizyta „Kotków” w bibliotece

Dnia 08.12 2023 r. dzieci z grupy „Kotki” świętowały w Bibliotece Publicznej w Rajgrodzie ,,Dzień Pluszowego Misia”- najbardziej znanej i lubianej przez dzieci zabawki. Panie z biblioteki zaprezentowały w formie teatrzyku obrazkowego bajkę braci Grimm pt. ,,Pani Zamieć”. Przygotowały szereg ciekawych zabaw, takich jak np. uciekający miś, podróż zaczarowanym pociągiem, zabawy z chustą animacyjną, nie zabrakło nawet tradycyjnej zabawy -stary niedźwiedź mocno śpi. Pani bibliotekarka pokazała także dzieciom, gdzie znajduje się przeznaczony specjalnie dla nich regał z książkami. Przedszkolakom bardzo spodobały się kolorowe i bogato ilustrowane książeczki, które z chęcią oglądały. Spotkanie odbywało się w miłej, pełnej uśmiechów i wrażeń atmosferze. Dzieci otrzymały również słodki, miły upominek w formie lizaczka i drewnianego misia na patyku. Na koniec dzieci wręczyły samodzielnie wykonane w formie książeczki podziękowania.