Wizyta "Kotków" na poczcie

Wizyta „Kotków” na poczcie

07.12.2023 r. grupa 5 latków wybrała się do Urzędu Pocztowego w Rajgrodzie, aby przyjrzeć się mu z bliska i utrwalić zdobyte w przedszkolu wiadomości na temat instytucji użyteczności publicznej. Wycieczka była niesamowitym przeżyciem, nic tak nie zaznajamia dziecka z danym środowiskiem, jak możliwość obejrzenia go na żywo. Dzieci z wielkim zainteresowaniem oglądały pomieszczenie poczty, mogły zaobserwować pracę urzędnika pocztowego. Bardzo serdecznie przywitała nas Pani, która troskliwie zajęła się dziećmi. Przedszkolaki kupiły znaczki i okleiły koperty zaadresowane do Świętego Mikołaja. Największe emocje wzbudziła możliwość wrzucenia zaadresowanej koperty do skrzynki pocztowej. Kotki wróciły z bagażem miłych doświadczeń i nadzieja, że listy dotrą na czas.
Serdecznie dziękujemy za miłe przyjęcie i objaśnienie dzieciom drogi, jaką muszą pokonać ich listy, aby dotrzeć do Świętego Mikołaja.