Dzień Babci i Dziadka u „Tygrysków” i „Jeżyków”

Babcia i dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, troskliwością i miłością. „Tygryski” w czwartek 18 stycznia, a „Jeżyki” w piątek 19 stycznia 2024 r. gościły swoich ukochanych dziadków w przedszkolu. Odbyły się uroczystości z okazji zbliżających się Dni Babci i Dziadka. Dzieci wierszem, piosenką i tańcem wyraziły swą dziecięcą miłość i podziękowały za naukę, opiekę, czułość oraz wszelkie dobro, które na co dzień od nich otrzymują. Przedszkolaki z grupy „Tygryski” wystąpiły w inscenizacji pt. „Portret babci i dziadka”. Najmłodsi z grupy „Jeżyki” zaprezentowali się w części artystycznej pt. „Życzenia dla dziadków” oraz zaprosili swoich gości do wspólnych zabaw przy muzyce. Nie zabrakło również przygotowanych z pomocą pań podarków i słodkiego poczęstunku w postaci wypieków przygotowanych przez mamy dzieci.

Dziadkom jeszcze raz serdecznie dziękujemy za przybycie!