Wizyta pani Katarzyny z Fundacji MagdaLena

Do połowy grudnia prowadziliśmy zbiórkę karmy dla Fundacji MagdaLena, która od kilku lat pomaga bezdomnym zwierzętom na terenie Podlasia oraz Warmii i Mazur. W środę 10 stycznia 2024 r. odebrała ją od nas pani Katarzyna Blusiewicz, która przeprowadziła też spotkanie edukacyjne. Rozwijanie wrażliwości, opiekuńczości wobec zwierząt to bardzo ważna sprawa. Już od najmłodszych lat należy uczyć świadomego posiadania zwierzęcia i brania odpowiedzialności za jego życie. W podziękowaniu za zebraną karmę otrzymaliśmy dyplom oraz naklejki przyjaciela zwierząt.

Cieszymy się, że mogliśmy wesprzeć potrzebujące psiaki i kociaki. Dzieciom z grup „Tygryski” i „Jeżyki” oraz ich rodzicom dziękujemy za wzięcie udziału w akcji.