CHOINKA SZKOLNA

Na zakończenie nauki w I półroczu dzieci z 5 i 6 latków oraz uczniowie klas I-III niewątpliwie zasłużyli na dobrą rozrywkę w postaci zabawy choinkowej, która odbyła się w sobotę  20 stycznia. Dzięki współpracy rodziców i pana dyrektora zorganizowany został poczęstunek oraz gry i zabawy z udziałem animatorów z Polskiej Akademii Aktywności i Rozwoju Osobistego „Paaro” z Białegostoku. W tym wyjątkowym dniu dzieciom towarzyszyli rodzice, rodzeństwo oraz nauczyciele. Niektóre dzieci przygotowały ciekawe kostiumy karnawałowe. Wśród radosnych, rozbieganych przebierańców można było dostrzec dobre wróżki, piękne księżniczki, odważnych wojowników, policjantów czy też pannę młodą. Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Zabawie choinkowej towarzyszyły iście karnawałowe nastroje. Dzieci  świetnie się bawiły przy muzyce.  Niezapomniane chwile radości przyniosły im zaproponowane przez animatorów zabawy, w które angażowani byli również rodzice i nauczyciele. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Jak wiadomo choinka szkolna  łączy zabawę karnawałową z elementem świąt Bożego Narodzenia – jakim jest wizyta św. Mikołaja, który to wręczył prezenty wszystkim grzecznym dzieciom.  Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały salę gimnastyczną.

Choinka szkolna umożliwiła dzieciom, rodzicom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Mamy nadzieję, że zabawa podobała się wszystkim obecnym i w przyszłym roku również odbędzie się tak wspaniały bal.