26 lutego przypada w kalendarzu Dzień Dinozaura. Dzieci z grupy ,,Kotki" wzięły udział w wielu fascynujących zajęciach, które przybliżyły im świat prehistorycznych gigantów. Przedszkolaki wzięły udział w zabawie, która zabrała ich w podróż po Parku Jurajskim. Dzieci musiały pokonać trudną drogę przez wysokie trawy, uważając na trujące krzewy, przeskoczyć błotniste kałuże, schować się przed huraganem, przejść przez wiszący most uciekając przed tyranozaurem, cichutko, na paluszkach przejść obok śpiących zwierząt, żeby na końcu dojść do gniazda z jajami, z których wykluły się małe dinozaury. Była to długa i niebezpieczna podróż, ale nasi nieustraszeni odkrywcy nie boją się żadnych przeciwności. Dzięki prezentacji multimedialnej dzieci dowiedziały się, jak wyginęły dinozaury. Z pasją i ogromnym zainteresowaniem wczuły się w rolę paleontologa, wykopując z piasku szkielety dinozaurów. Dzień dinozaura przeniósł nas w odległy i wciąż tajemniczy świat. Dzieci miały okazję zobaczyć ciekawy eksperyment, jakim był wybuchający wulkan, który wzbudził największą fascynację. Była to doskonała okazja do nauki poprzez zabawę oraz rozwijanie kreatywności i wyobraźni. Podczas tego nietypowego święta dzieci przeniosły się w fantastyczny świat prehistorycznych stworzeń pełen wrażeń i nauki. Ten dzień dzieci zapamiętają zapewne jako niezwykłą przygodę. 26 lutego przypada w kalendarzu Dzień Dinozaura. Dzieci z grupy ,,Kotki" wzięły udział w wielu fascynujących zajęciach, które przybliżyły im świat prehistorycznych gigantów. Przedszkolaki wzięły udział w zabawie, która zabrała ich w podróż po Parku Jurajskim. Dzieci musiały pokonać trudną drogę przez wysokie trawy, uważając na trujące krzewy, przeskoczyć błotniste kałuże, schować się przed huraganem, przejść przez wiszący most uciekając przed tyranozaurem, cichutko, na paluszkach przejść obok śpiących zwierząt, żeby na końcu dojść do gniazda z jajami, z których wykluły się małe dinozaury. Była to długa i niebezpieczna podróż, ale nasi nieustraszeni odkrywcy nie boją się żadnych przeciwności. Dzięki prezentacji multimedialnej dzieci dowiedziały się, jak wyginęły dinozaury. Z pasją i ogromnym zainteresowaniem wczuły się w rolę paleontologa, wykopując z piasku szkielety dinozaurów. Dzień dinozaura przeniósł nas w odległy i wciąż tajemniczy świat. Dzieci miały okazję zobaczyć ciekawy eksperyment, jakim był wybuchający wulkan, który wzbudził największą fascynację. Była to doskonała okazja do nauki poprzez zabawę oraz rozwijanie kreatywności i wyobraźni. Podczas tego nietypowego święta dzieci przeniosły się w fantastyczny świat prehistorycznych stworzeń pełen wrażeń i nauki. Ten dzień dzieci zapamiętają zapewne jako niezwykłą przygodę. DZIEŃ DINOZAURA

DZIEŃ DINOZAURA W GRUPIE „KOTKI”

DZIEŃ DINOZAURA W GRUPIE „KOTKI”

26 lutego przypada w kalendarzu Dzień Dinozaura. Dzieci z grupy ,,Kotki” wzięły udział w wielu fascynujących zajęciach, które przybliżyły im świat prehistorycznych gigantów. Przedszkolaki wzięły udział w zabawie, która zabrała ich w podróż po Parku Jurajskim. Dzieci musiały pokonać trudną drogę przez wysokie trawy, uważając na trujące krzewy, przeskoczyć błotniste kałuże, schować się przed huraganem, przejść przez wiszący most uciekając przed tyranozaurem, cichutko, na paluszkach przejść obok śpiących zwierząt, żeby na końcu dojść do gniazda z jajami, z których wykluły się małe dinozaury. Była to długa i niebezpieczna podróż, ale nasi nieustraszeni odkrywcy nie boją się żadnych przeciwności.
Dzięki prezentacji multimedialnej dzieci dowiedziały się, jak wyginęły dinozaury. Z pasją i ogromnym zainteresowaniem wczuły się w rolę paleontologa, wykopując z piasku szkielety dinozaurów.
Dzień dinozaura przeniósł nas w odległy i wciąż tajemniczy świat. Dzieci miały okazję zobaczyć ciekawy eksperyment, jakim był wybuchający wulkan, który wzbudził największą fascynację. Była to doskonała okazja do nauki poprzez zabawę oraz rozwijanie kreatywności i wyobraźni.
Podczas tego nietypowego święta dzieci przeniosły się w fantastyczny świat prehistorycznych stworzeń pełen wrażeń i nauki. Ten dzień dzieci zapamiętają zapewne jako niezwykłą przygodę.

Nasze Dane Adresowe

Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Rajgrodzie

ul. Stanki 14 19-206 Rajgród
nr tel: 86 272-14-16
e-mail: zsp@umrajgrod.pl
e-mail: zsp@um.rajgrod.wrotapodlasia.pl

Przedszkole w Rajgrodzie

ul. Franciszka Zabielskiego 6, 19-206 Rajgród
nr tel: 86 272 31 69
e-mail: zsp@umrajgrod.pl

%d bloggers like this: