Dzień kobiet

DZIEŃ KOBIET I MĘŻCZYZN W GRUPIE „KOTKI”

8 marca 2024r. w grupie ,,Kotki” odbyła się uroczystość z okazji Dnia Kobiet
i nadchodzącego dwa dni później Dnia Mężczyzn. Oba te święta zostały uroczyście uczczone, a radosna atmosfera panowała już od samego rana. Zarówno chłopcy, jak i dziewczynki ze szczególnym zaangażowaniem starali się, aby ten dzień uczynić wyjątkowo miłym. Wszystkie kobietki i mali mężczyźni włożyli dużo pracy w wykonanie korony, którą później wręczyli swoim kolegom i koleżankom. Było mnóstwo ciekawych i atrakcyjnych zabaw z interaktywnym robotem edukacyjnym. Dzieciom sprawiło dużo radości zrobienie zdjęć w przygotowanej fotobudce. Był to czas pełen pozytywnych emocji, uśmiechów i miłych niespodzianek.
W tym szczególnym dniu wszystkie kobietki i mali mężczyźni otrzymali serdeczne życzenia. Nie odbyło się bez drobnych upominków dla przedszkolaków oraz pań zakupionych przez rodziców. To doskonały sposób kształtowania u dzieci nawyku obdarowywania upominkami swoich najbliższych oraz rówieśników. Był to dzień pełen wrażeń, atrakcji, radości i dobrej zabawy.