Pierwszy Dzień Wiosny

PODSUMOWANIE PIERWSZEGO DNIA WIOSNY

PODSUMOWANIE PIERWSZEGO DNIA WIOSNY

Rozdaliśmy ponad 60 bonów uczniowskich, sprzedaliśmy około 1000 babeczek, zebraliśmy 4687,16 zł i mieliśmy mnóstwo powodów do uśmiechu. Akcja „Dzień bez plecaka” najbardziej cieszyła się popularnością wśród klas starszych. Uczniowie wykazali się niezwykłą pomysłowością i poczuciem humoru. Wśród przedmiotów zastępujących plecaki znalazły się: kosze, transportery dla zwierząt, wózki dziecięce, wózki i kosze sklepowe, suszarki do ubrań, a nawet motocykl, kocioł i kosz na bieliznę. Klasy młodsze przyłączyły się do akcji „Dzień kolorowego ubrania i fantazyjnej fryzury lub nakrycia głowy”. Uwierzcie, było bajecznie, kolorowo, radośnie i przede wszystkim wiosennie. W kategorii „Dzień bez plecaka” najlepiej zaprezentowały się klasy V B i VII. To one otrzymały bon na lekcję filmową. Klasy II i III B za najbardziej fantazyjne nakrycia głowy, szalone fryzury i kolorowe stroje otrzymały bony na wyjście na plac zabaw.

Rodzice uczniów naszej szkoły zaprezentowali swoje umiejętności artystyczno-cukiernicze podczas charytatywnego kiermaszu muffinkowego. Dzięki Wam – Rodzice – był to wyjątkowy dzień dla dzieci i młodzieży. Bogato zdobione babeczki przeniosły wszystkich w świat bajek i nadały wiosennego wyglądu szkolnej przestrzeni. Smerfojagody, łasuchowe kremy, piegi Pana Kleksa, marchewki i motyle z marchewkowego pola ozdabiały babeczki wykonane przez Rajgrodzkie Mamy. Dziękujemy gorąco za tak duże zaangażowanie!!! Brawa dla Was za umiejętności! Serdeczne podziękowania przewodniczącej Rady Rodziców – Pani Marcie Kalickiej, przewodniczącym trójek klasowych oraz wychowawcom klas za zaangażowanie w akcję.

Pani Iwona Malinowska dziękuje wszystkim rodzicom, uczniom i nauczycielom oraz pracownikom obsługi szkoły za przekazanie pieniążków ze sprzedaży muffinek. Jest to ogromne wsparcie w tak trudnym czasie.

Samorząd Uczniowski

Szkolne Koło Wolontariatu

Nasze Dane Adresowe

Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Rajgrodzie

ul. Stanki 14 19-206 Rajgród
nr tel: 86 272-14-16
e-mail: zsp@umrajgrod.pl
e-mail: zsp@um.rajgrod.wrotapodlasia.pl

Przedszkole w Rajgrodzie

ul. Franciszka Zabielskiego 6, 19-206 Rajgród
nr tel: 86 272 31 69
e-mail: zsp@umrajgrod.pl