konkurs

Konkurs wiedzy ,,Wiem jak przeciwdziałać emisyjności”

Dnia  22 marca 2024 r. w Szkole Podstawowej w Wierzbowie odbył się konkurs wiedzy pn. „Wiem jak przeciwdziałać emisyjności” z udziałem uczniów szkół podstawowych z terenu powiatu grajewskiego. Konkurs odbył się w dwóch kategoriach: kategoria A – uczniowie kl. V-VI oraz kategoria B – uczniowie kl. VII-VIII.

Naszą szkołę reprezentowało 5 uczniów:

kl. V B – Olaf Gryczkowski,

kl. VI – Julita Witulewska vel Wróblewska,

kl. VII – Anna Perełka,

kl. VIII – Luiza Chwalińska i Karolina Gryczkowska.

W kategorii A – V miejsce zajęła Julita Witulewska vel Wróblewska z kl. VI.

Konkurs wiedzy pn. „Wiem jak przeciwdziałać emisyjności” zorganizowany został przez Stowarzyszenie Samorządów Dorzecza Biebrzy w zakresie realizacji projektu „Uczymy się przeciwdziałać emisjom” w ramach Programu priorytetowego „Program Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej” z udziałem środków udostępnionych przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie dla Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom!