Jakie książki kupimy do biblioteki szkolnej? Co chciałbyś przeczytać?

Drodzy uczniowie, rodzice i nauczyciele.

W związku z przyznaniem naszej szkole dotacji na zakup książek do biblioteki szkolnej w ramach NPRCZ zachęcamy i prosimy o wytypowanie pozycji tytułów wartościowych  książek, które  mogłyby uzupełnić księgozbiór naszej biblioteki.

Kupując książki pragniemy spełnić oczekiwania czytelników i zakupić takie pozycje, które będą przez nich chętnie czytane. Uczniowie maja możliwość zadecydowania, jakie książki powinny się znaleźć w bibliotece. Propozycja będzie tym cenniejsza, jeżeli będzie wynikiem dyskusji uczniów całej  klasy.  Klasa  wpisuje swoje propozycje  na specjalnie przygotowanym formularzu, przekazanym wychowawcom.  Wszystkie propozycje można również składać osobiście w bibliotece szkolnej wrzucając  swój ,,głos’’ do specjalnie przygotowanego  pudełka.

Zgłoszone propozycje zostaną przeanalizowane pod kątem zasadności zakupu, biorąc pod uwagę przede wszystkim aktualny stan naszego księgozbioru i potrzeby czytelników.