MATEMATYCZNY SUKCES NASZEGO UCZNIA

MATEMATYCZNY SUKCES NASZEGO UCZNIA

Konkursy przedmiotowe to doskonała okazja, aby wykazać się nie tylko wiedzą, ale również pasją do nauki. Zadania są na bardzo wysokim poziomie, a przygotowania wymagają wiele wysiłku i pracy.  Z radością więc informujemy, iż Mikołaj Gryczkowski ucz. kl. VIII zdobył tytuł Finalisty w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym organizowanym przez Podlaskiego Kuratora Oświaty w Białymstoku. Droga, którą pokonał Mikołaj nie była łatwa. Pierwszy etap konkursu – etap szkolny miał miejsce 12.10.2023 r. i wzięło w nim udział 2106 uczniów,  5 grudnia odbył się stopień rejonowy, do którego zakwalifikowało się już tylko 150 uczniów z całego województwa. Ostatecznie do etapu wojewódzkiego dostało się tylko 39. 

SERDECZNIE GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW !!!

Nasze Dane Adresowe

Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Rajgrodzie

ul. Stanki 14 19-206 Rajgród
nr tel: 86 272-14-16
e-mail: zsp@umrajgrod.pl
e-mail: zsp@um.rajgrod.wrotapodlasia.pl

Przedszkole w Rajgrodzie

ul. Franciszka Zabielskiego 6, 19-206 Rajgród
nr tel: 86 272 31 69
e-mail: zsp@umrajgrod.pl

%d bloggers like this: